Sosyal medya hesaplarımı Instagram’a nasıl bağlarım?
7 Eylül 2020 2 Dakika

 

Sosyal medya hesaplarımı Instagram’a nasıl bağlarım?

Sosyal medya hesaplarımı Instagram’a nasıl bağlarım?

Instagram haricinde halihazırda kullandığımız birçok sosyal medya hesabımız bulunuyor. Çoğunu gün içerisinde aktif olarak kullanıyor, vakit geçiriyoruz. Bazen bir gönderiyi paylaşmak için tüm yoğunluğumuzun arasında vakit ayırmamız gerekiyor. Özellikle işletme hesapları için bu çok yorucu olabiliyor. Peki bu kadar vakit ayırmamıza gerek var mı? 


Zaman yönetimimizi en iyi şekilde sağlamak için diğer sosyal medya hesaplarımızı Instagram hesabımıza bağlayabiliyoruz. Facebook, Twitter, Tumblr, Ameba, OK.ru hesaplarımızı Instagram hesabımıza entegre edebiliriz. Bu şekilde Instagram hesabımızda paylaşacağımız bir fotoğrafı otomatik olarak diğer sosyal medya hesaplarımızda da paylaşmış oluyoruz. Bu şekilde hem zaman hem efor tasarrufu sağlamış oluyoruz. Peki sosyal medya hesaplarımızı Instagram hesabımıza nasıl bağlıyoruz?


Zamandan tasarruf etmek amacıyla hesaplarınızı aşağıdaki yolu izleyerek bağlayabilirsiniz;


Profil > Ayarlar > Hesap > Bağlı hesaplar


Öncelikle profilimizden ayarlarımıza ulaşıyoruz. Ardından Hesap, Bağlı Hesaplar sekmesine geldiğimizde bağlayabileceğimiz sosyal medyalar listelenecek. Bunlardan bağlamak istediğimiz hesaba bir kez dokunuyoruz. Sizi o hesabın giriş sayfasına yönlendirecek. Seçtiğimiz hesabın giriş bilgilerini girdikten sonra hesabımız Instagram hesabımıza bağlanmış olacak ve tüm gönderilerimiz otomatik olarak bağladığımız hesaplarda da paylaşılacaktır.


Dilerseniz bağladığınız hesapları daha sonra kaldırabilirsiniz. Bağladığınız hesapları daha sonra nasıl kaldırılacağını öğrenmek için Instagram’a bağlı sosyal hesaplar nasıl kaldırılır? adlı makalemize göz atabilirsiniz. Okumak için tıklayabilirsiniz.
 

Heronbox Ekibi