Şirket bilgileri yazmayan bir internet sitesinden instagram beğeni satın aldım 1 gün oldu hala gelmedi
29 Temmuz 2019 2 Dakika

Bu sorunlar ile karşılaşan binlerce müşterimiz var bunun sebebini kısaca açıklamaya çalışalım.

instagram beğeni hizmetlerinde en çok karşılaşılan problemler

Satın aldığınız internet sitelerinin birçoğu yasal olmayan yollardan satış yapıyor hatta yapmakla kalmıyor satın aldığınız hizmetleri vermiyorlar. Bunun sebebi instagram beğeni hizmet piyasasının yaş kitlesi küçük insanların ele geçirmesinden kaynaklanıyor.

Sizden gelen sorulara kısa cevaplarla yanıt verelim.

1.Instagram beğeni satın aldım 1 gün geçti hala gelmedi?

Bunun birçok gerekçesi olabilir. Satın aldığınız firma ya da kişi henüz satın aldığınız siparişi görmemiş olabilir. (Heronbox'da böyle bir problem yaşanmaz siparişlerimiz robotlarımız tarafından otomatik gönderilmektedir.)

2.Instagram beğeni satın aldım fatura istedim fatura kesemeyiz dediler ?

Satın aldığınız internet sitesinin fatura kesmemesinin sebebi gayet açıktır. Firma fatura kesemeyerek tasaruf ediyor. (Heronbox'da en küçük miktarlarda bile olsa faturanız kesilir ve size yollanır.)

3.Instagram otomatik beğeni satın aldım sonrasında instagram kaynaklı bir sorun oluştuğunu söylediler para iademi istedim ama vermediler ?

Instagram tarafında bir sorun oluşmuş ise satın aldığınız firma kalan hizmetinizi karşılayamıyorsa koşulsuz para iadesi yapmak zorundadır. Onun dışında Instagram tarafında bir sıkıntı yok siz hizmetten vazgeçmek istiyorsanız kalan hizmet hakkınızınız ücretini geri ödeme zorundadırlar. (Heronbox şirketi olarak koşulsuz şartsız iade yapmaktayız.)

4.Instagram beğeni satın aldım profilimi gizli unuttum beğeniyi gönderdiklerini söylediler profilim gizli olduğu için bana gelmedi para iadesi istedim iade etmediler?

Heronbox'da gönderilen beğeniler filtreden geçer instagram ile yaptığımız yazılım sayesinde profiliniz gizliliğini kontrol eder ve işlemlere bu doğrultuda yapar.

 

Heronbox'dan instagram beğeni satın almak için tıklayınız.