Instagram hesabı nasıl patlatılır?
8 Ağustos 2019 2 Dakika

Sosyal medya hesaplarının şifresini kırmak için kullanıdığımız bana göre en saçma kelime olan "patlatmak".

instagram hesabı nasıl kapatılır

Nasıl olduysa halk arasında çok yayılmış. Bilgisayar ile haşır neşir olan kişilere ilk sorulan şey "Sen instagram hesabı patlatabiliyor musun?" oluyor. ikinci sorulan şey ise sosyal medya ile alakalı sorular geliyor. 

Eskiden sosyal medya ile alakalı sorular yaşlı insanlardan gelirdi. Şimdi ise gençlerde sormaya başladı çünkü birçok özellik geldi ve arayüz çok karışık bir hal almış durumda.

Gelelim instagram hesabı patlatmaya;

Patlatmak = Şifre Kırmak

Şifre Kırmak ise hedef kişi kandırmaktan geçiyor. Hedefimizdeki hesabın sahibini mail veya telefon yoluyla şifresini bir bağlantı üzerinden yazdırmaya çalışmaktır. Bir başka yöntem ise instagram ile giriş yap buttonlarıydı.

Bu yöntemler ile geçmiş yıllarda birçok instagram hesabı çalındı. Günümüzde ise çok nadir olarak insanlar bu yöntemlere kanabiliyor. Bu yazımda sizlere instagram hesabını illegal yollar ile çalınmasını tabi ki de gösteremeyeceğim çünkü böyle birşey mümkün değil. Ancak instagram taklit hesapları kapatma konusunda bizelere yardımcı oluyor.

Taklit yani fake hesaplar nasıl kapatılır?

Heronbox şirketinin müşterilerine sunduğu fake hesapları kapatma hizmeti var. Bu hizmet sayesinde adınıza açılmış hesapları kapattırabiliyorsunuz. 

Peki bu hizmetin çalışma mantığı nedir?

Heronbox bir analiz aracı geliştirmiş fake hesapları bu araç ile kullanıcı adından sorgulatıyorsunuz ve instagram şirketiyle oluşturdukları ortak bir bağlantı ile sistem detaylı analiz ediyor ve hesabın kapatılabilirlik durumunu ölçüyor ve belirli bir ücret karşılığında hesabı kapatıyor. 

Aşağıda verdiğim bağlantıdan sizde fake yada size kurumsal ve bireysel açıdan zarar veren hesapları kapattırabilirsiniz.

https://heronbox.com/instagram-hesap-kapatma