Instagram beğeni veya takipçi hilesi nedir? Güvenli şekilde nasıl yapılır?
5 Ağustos 2019 2 Dakika

Instagram beğeni ve instagram takipçi hilesi son zamanlarda en çok merak edilen konulardan bir tanesi. Uzun zamandır birçok sitenin instagram takipçi veya beğeni hilesiyle ilgili birçok site kullanıcıları kandırmaktadır. Bazı siteler işe yaramakta bazılar işe yaramamaktadır. İşe yarayanlarda babanızın hayrına yapmıyor, sizden instagram şifrenizi istiyor.

instagram takipçi, beğeni, izlenme hilesi nasıl yapılır

Instagram beğeni hilesi

Biz hile olarak anılmasından pek hoşlanmasak ta bu böyle alışılmış durumda. Aslında bu bir hile değil bir yöntem, instagram hesaplarınızla bir kişiyi takip edebilir onun gönderilerini beğenebilirsiniz. Örneğin 10 tane instagram hesabınız var diyelim 10 hesaptan kendi hesabınızın gönderilerini beğenip 10 like ve 10 takipçi sağlamış olursunuz.

Şimdi hile değil yöntem olarak algılıyorsunuz değil mi ?

Website veya uygulamalardan Instagram beğeni veya instagram takipçi hilesi nasıl yapılır sorusuna yanıt verelim.

Bu internet siteleri veya uygulamaları kullanmak için üye olmanız gerekiyor üye olduğunuz anda cihazından bulunan tüm üyelik bilgilerinizi, kredi kartı şifrelerinizi, hatta gelecekte gireceğiniz önemli şifre ve bilgilere sahip olabilirler. Mantıken güvenli olmadığını sezmişsinizdir.

Biz heronbox.com olarak sizlere tamamen güvenli bir hizmet sağlamaktayız. Tabi ki bu hizmetlerin çok cüzi bir karşılığı bulunuyor. Aşağıdan instagram beğeni ve instagram takipçi paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Buradan instagram takipçi alabilirisinz.

Buradan instagran beğeni satın alabilirisiniz.

Umarız bilgiler işinize yaramıştır.

Saygılarımızla,

Heronbox Ekibi