Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?
23 Temmuz 2019 2 Dakika

Instagram da gönderilerinizin etkileşimleri düşük mü kalıyor? Beğeni sayılarınız oldukça düşük mü? Beğeni sayınızı arttırmanın yollarını mı arıyorsunuz? O halde tam yerindesiniz."Buraya Tıklayarak" Beğeni paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

  İnstagram da ücret ödemeden beğeni arttırmanın yolları nedir? 

   Eğer bir ürünü ücretsiz size sunuyorlarsa,ürün sizsinizdir.Ücretsiz şekilde beğeni yüklemesi yapan web siteleri mevcut.Fakat siz o sitelere instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş sağlıyorsunuz.Bu hesabınızı oldukça riske atan bir hareket olacaktır.Siz nasıl ücretsiz beğeni alıyorsanız aynı şekilde siz de farklı farklı kullanıcıların gönderilerini beğenmeye başlıyorsunuz.Bu sizin kontrolünüzde olan bir şey değil.Kontrol edemeyeceğiniz şekilde insanların gönderilerini beğenmeye başlıyorsunuz.Günde 1.000 adet gönderiyi bile beğenebilirsiniz.Saçma sapan insanları takip etmeye başlayacaksınız.Bundan kurtulmanın yolları da bayağa zahmetli yani anlayacağınız hiç giriş yapmanızı önermiyoruz o tarz sitelere karşı.

Biz sizlerden herhangi bir şekilde şifre talep etmiyoruz.Sadece kullanıcı adınız ile istediğiniz paketi satın alabilirsiniz.İşlemleriniz anında yapılacaktır.Bizim tarafımızdan beğeni satın aldığınız da herhangi bir şekilde hesabınıza erişme durumumuz yoktur.Hiç bir şekilde başkalarının gönderilerini beğenmezsiniz.Saçma hesapları takip etmezseniz.

En güvenilir ve en dürüst şirket garantisi.Ofisimiz İstanbul/Ataşehirde'dir.Aklınıza takılan herhangi bir problem var ise "Buraya Tıklayarak" canlı destek ekibimiz ile whatsapp üzerinden konuşabilirsiniz.Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.Çevrenizdekilere bizi tavsiye etmeyi unutmayın.

instagram.com/heronboxcom
Whatsapp : 0545 664 1076